«Ο Φιλολογικός Σύλλογος Παρνασσός» βράβευσε το Αμαλίειον Οικοτροφείον Θηλέων για την πολυετή κοινωνική προσφορά του.
Την Τετάρτη 25 Ιανουαρίου 2023, πραγματοποιήθηκε η Τελετή Βράβευσης. Ευχαριστούμε πολύ τον Πρόεδρο του Συλλόγου, κ. Βασίλειο Κωνσταντινόπουλο, τον Γενικό Γραμματέα κ. Γεράσιμο Φωκά και όλο το Δ.Σ. για την τιμή.
![](https://amalieion.gr/wp-content/uploads/2023/05/ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ-2-150x150.jpg)
Την τιμητική πλακέτα και το μετάλλιο παρέλαβε η Πρόεδρος μας κ. Ιωάννα Φωκά.